Ubytování v apartmánech na Zlaté Koruně

Nabízíme příjemné a klidné ubytování ve dvou plně vybavených stylových apartmánech:

Apartmán F. L. Věk

apartmány zlatá koruna

Stejně jako F. L. Věk měl svůj krámek na náměstí v nedaleké Dobrušce i vy se rázem ocitnete v prostředí bývalého tradičního sedloňovského obchůdku přebudovaného na luxusní apartmán. Apartmán je určen pro 4 osoby s možností jedné přistýlky.

Apartmán má plně vybavenou kuchyň (elektrický vařič, chladnička, rychlovarná konvice), luxusní koupelnu se sprchovým koutem, WC a pračku. V apartmánu je TV se satelitním příjmem. V celém objektu i okolí je možné se zdarma připojit k internetu pomocí WIFI.

Prohlédněte si fotogalerii, nebo navštivte ceník

Apartmán František Kupka

apartmány zlatá koruna

František Kupka - rodák z Opočna, který strávil mládí v nedaleké Dobrušce. Malíř světového významu, průkopník abstraktní malby. Právě ve stylovém velkém apartmánu pojmenovaném po významném umělci můžete strávit svou dovolenou.

Apartmán má 2 čtyřlůžkové pokoje, plně vybavenou kuchyň (elektrický sporák, chladnička, rychlovarná konvice, kávovar), k dispozici je luxusní koupelna s vanou s úžasným výhledem na sjezdovku, WC a pračka. V apartmánu je TV se satelitním příjmem. Připojení k internetu pomocí WIFI.

Prohlédněte si fotogalerii, nebo navštivte ceník
grafika a kód tomas kocourek